

Brat ubio sestru zbog novca, pa izvršio samoubistvo skočivši pod voz
Zoran Tvrdišić (56), za kog se sumnja da je ubio svoju sestru Milanku Tvrdišić u njenoj kući u Atenici, izvršio je samoubistvo skočivši u utorak uveče pod voz u Prijevoru kod Čačka. Policija je za njim tragala od trenutka kada je postalo jasno da je on počinilac masakra u kom je oštrim predmetom više od 10 puta izbo sestru po grudima i vratu.
Kako nezvanično saznajemo, Zoran je juče došao kod sestre da joj traži još novca kako bi u svojoj kući završio kuhinju.
„Po svemu sudeći, ona je to odbila, a brat se iznervirao i naneo joj više uboda po telu. Kada smo došli, bila je u lokvi krvi“, rekao nam je izvor iz istrage.
Ubistvo je prijavila njihova sestra Angelina, koja je živela u kući sa Milankom, i koja je u trenutku zločina bila u kupovini. Kako kažu komšije, Milanka se prošle godine vratila iz Pariza, gde je živela dugi niz godina. Primala je francusku penziju i sama je napravila kuću, koju je delila sa sestrom. Dece nije imala.
Milanku je kako leži u lokvi krvi u utorak ujutru zatekla sestra Angelina sa kojom živi u kući u ateničkoj Ulici 71. Angelina je u trenutku tragedije bila napolju, ostavljajući u kući Zorana i Milanku. Prema njenim rečima, ništa nije ukazivalo da može doći do ovakve porodične nesreće.
Izvor: Alo.rs
Foto: Ilustracija