

Gazda naredio da se pomire: Izljubile se Tanja Savić i Slavica Ćukteraš!
Saša Popović spojio je Tanju Savić i Slavicu Ćukteraš, koje su godinama bile u svađi. One su se srele juče u emisiji „Narod pita“. Pao je i poljubac pomirenja, ali samo za televizijske kamere.
„Tanja i ja samo prve komšinice na Bežanijskoj kosi. Deli nas samo jedna kuća. Volim da se poigram s Tanjinim sinom, a ona se druži s mojim dečkom Stefanom“, otkrila je Slavica Ćukteraš.
Direktor „Granda“ namestio je da pevačice koje su godinama bile u ratu zajedno gostuju u njegovoj emisiji. I tu se nije zaustavio, jer ima ideju da njih dve snime duet.
Iako je ispred kamera sve delovala kao bajka, iza scene sevale su varnice. Pevačice su i na snimanje došle odvojeno, a u pauzama za reklame otišle su svaka na svoju stranu. Slavica je nervozno palila cigarete, dok je Tanja trčala do toaleta.
„Neće biti najbolje drugarice, ali neće više okretati glavu kad se sretnu. Nisu više deca“, rekao nam je na odlasku iz studija na Košutnjaku menadžer Tanje Savić.
izvor: Kurir
foto: Kurir, Damir Dervišagić