svet

april 2, 2014 20:00

By

Možda zato i gube: Fudbaleri Mančester Junajteda ponovo u središtu seks skandala

Bj-QjgrCEAAK53H

Novi seks-skandal potresa Veliku Britaniju nakon što je otkriveno da su trojica fudbalera Mančester junajteda Adnan Januzaj, Šindji Kagava i Sem Džonston odlepili za virtuelnom prostitutkom, zanosnom Kler Mekmulan i svakodnevno joj plaćali za virtuelni seks!

Ipak, plavokosa Irkinja je priču prodala tabloidu San i u intervju otkrila sve detalje višenedeljnog druženja s triom iz Junajteda koji su joj bili stalne mušterije.

Ona je za Januzaja i drugare više puta izvodila striptiz i samozadovoljavala se pred kamerom, a fudbaler s Kosova je toliko odlepio za Kler da joj je ponudio druženje uživo, uz plaćene troškove puta i smeštaja u najelitnijem hotelu u Mančesteru.

„Adnan se skroz uživeo u priču. Poludeo je za mojim video-snimcima. On je jedan napaljeni đavolčić i stalno me je šarmirao slatkim pričicama“, otkrila je seks-bomba.

Izvor: Kurir