July 6, 2014 20:23

By

Pripreme u Sloveniji: Partizan i Rubin igrali bez golova

153667307153b02b8046d30213753394_orig

Fudbaleri Partizana odigrali su sa Rubinom iz Kazanja bez golova na trećoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Sloveniji.

Srpski vicešampion prethodno je savladao Šturm sa 1:0, a istim rezultatom je izgubio od rumunskog Petrolula.

Četvrti i verovatno poslednji meč u Sloveniji Partizan će odigrati za dva dana protiv Dnipra.

U prvih desetak minuta ekipa Rubina je bila bolja, Livaja je imao priliku već u drugom minutu ali nije bio precizan.

Posle toga je Partizan preuzeo incijativu ali Škuletić, Brašanac, Lazović i Drinčić nisu uspeli ozbiljnije da ugroze golmana Rubina Flicova.

Na početku drugog dela viđena je izjednačena igra, uglavnom na sredini terena. U 59. minutu Lazović i Grbić organizovali su odličan napad, a Brašanac na kraju ipak nije uspeo da je kruniše pogotkom.

Veliku priliku u 67. minutu imao je Škuletić, ali je njegov pokušaj ipak izblokiran. Do kraja meča nije bilo promene rezultata i ostalo je 0:0. Glavni sudija je zanimljivo kraj svirao u 86. minutu pošto su igrači bili preumorni i nervozni.

Partizan: Lukač, Vulićević, Trajković, Stanković, Petrović, Drinčić, Brašanac, Pantić, Grbić (Ninković od 76′), Škuletić i Lazović (Luka od 76′).

Rubin: 88 Aleksandar Filcov, 2 Oleg Kuzmin, 67 Solomon Kverkvelia, 33 Inal Getigečev, 4 Taras Burlak, 7 Carlos Eduardo, 15 Sergej Kišljak, 61 Gokdeniz Karadeniz, 23 Igor Portnjagin, 89 Marko Livaja, 11 Marko Dević. Igrali su još: 24 Jurij Nesterenko, 10 Vladimir Soboljev, 90 Husein Dogan, 87 Šota Bibilov, 44 Cesar Navas, 99 Oumar Diakhite, 19 Kamil Mulin.

Izvor: Life Content, b92