

Stanija sa Asminom pokreće biznis u Austriji: Pozvani mnogi sa estrade, a evo ko je na crnoj listi
Stanija i Asmin pokreću biznis
Stanija Dobrojević i njen partner Asmin Durdžić već neko vreme uživaju u ljubavi, a starleta je samo za Svet otkrila pojedine detalje za koje javnost nije znala.

Antonio Ahel/ATAImages
Stanija i Asmin u klubu ugostiće brojne muzičke zvezde
Naime, Stanija i Asmin u Austriji otvaraju luksuzan klub gde će gostovati mnoge muzičke zvezde.
– Klub u Lincu otvaramo 11. januara i imaćemo naša najveća muzička imena i zvezde. Nema crne liste, svi su dobrodošli – rekla je Stanija i otkrila ko će biti prva gošća:
– Sandra Afrika je prva na grand otvaranju kluba, odmah posle nje Aca Lukas, Dragana Mirković, Sloba Radanović i tako dalje.

Antonio Ahel/ATAImages
S obzirom da su Stanija i Sandra Afrika svojevremeno imale nesuglasice, starleta je i o tome govorila.
– Okršaj sa Afrikom na Zadrugoviziji je meni smešan ženski fajt. Htela je da me ponizi i to na mom terenu i dobila je rijaliti šou od par minuta! To je daleko iza nas, nemam ništa protiv nje.
Na pitanje da li će i pop diva Jelena Karleuša biti pozvana da nastupa u luksuznom klubu, starleta je potvrdno odgovorila.

Markus Mikić
– Zašto da ne! Rekla sam da kada je pesma i muzika u pitanju, svi su dobrodošli – istakla je dodala:
– Asmin ima kliker za posao, ali imam i ja. Dopunjujemo se. Ja sam više za vizuelne ideje, a on ih sprovodi u delo.