svet

oktobar 18, 2013 13:56

By

Tvoje lice zvuči poznato: Severina u žiriju, Aleksa Jelić kao Toše, Skaj Vikler kao Šaban Bajramović

IMG_9325
Takmičari nastavljaju šou sa novim zadacima za imitaciju. Ana Kokić predstaviće se kao Pink, Sara će ovog puta promeniti pol i postaće Oliver Mandić, dok će se pobednica 1. epizode Tamara Dragičević pretvarati da je Severina.

I zadaci koji očekuju muške učesnike su podjednako zanimljivi i nimalo jednostavni. Skaj Vikler će potpuno promeniti muzički žanr, otići u romsku muziku predstavljajući nam Šabana Bajramovića, Boris Milivojević imitiraće Đoleta Balaševića, Knez – Josipu Lisac, Aleksa Jelić podsetiće nas na fantastičnog, ali prerano preminulog Tošeta Proeskog.

Pored stalnih članova žirija, Ivana Ivanovića, Marije Mihajlović i Katarine Radivojević, u ovoj epizodi gostujući član biće Severina Vučković.
Voditelji: Marija Kilibarda i Petar Strugar

IMG_9294

Autor: Life Content