svet

новембар 3, 2013 13:05

By

Po uzoru na seniore: Omladinci Zvezde na Marakani savladali Partizan

marakana 2

Omladinci Crvene zvezde pobedili su sa 1:0 vršnjake iz Partizana, te napravili isti uspeh koji su seniori crveno-belih uradili dan ranije.

Mlađi tim Zvezde u subotu od deset časova odigrao je „večiti“ derbi na terenu Marakane, a priliku da igraju na glavnom igralištu u Ljutice Bogdana ukazao im je u ime pobede seniora sportski direktor Zoran Stojadinović.

Poen za crveno-bele postigao je Luka Jović, talentovani fudbaler koji je već potpisao profesionalni ugovor sa Zvezdom i važi za jednog od najvećih bisera srpskog fudbala.

Utakmicu su odgledali i prvotimci koji su dali podršku mlađim kolegama u nameri da naprave isti uspeh, te pobede Partizan. Članovi prvog tima su se zatim spremili i od 12 časova otpočeli trening opuštanja.

Izvor: Blic

Foto: crvenazvezdafk.com