svet

decembar 21, 2013 16:42

By

Posao mu ušao u krv: Saša Popović prekinuo bolovanje zbog emisije „Narod pita“

Svet_857_09.12.2013_1_595

Direktor „Granda“ Saša Popović u ponedeljak se vraća na male ekrane. On će voditi emisiju „Narod pita“ što nam je potvrdila PR „Granda“ Vesna Milanović.

Da podsetimo, Popović je slomio rebra prilikom pada i trebalo je da miruje više od mesec dana, ali je zbog posla skratio mirovanje.

Inače, u ponedeljak se očekuju brojna iznenađenja u ovoj emisiji, a zbog odluke Popovića da se u ponedeljak ipak emituje emisija „Narod pita“, i premijera Milice Pavlović više nije dovedena u pitanje.

Naime, atraktivna zvezda „Granda“ na „Pinku“ u pomenutoj emisiji u ponedeljak će premijerno predstaviti svoju novu pesmu „Alibi“ i spot za ovu numeru.

U kadrovima ove ekranizacije imaćemo priliku da vidimo Pavlovićevu u jednom potpuno drugačije izdanju u odnosu na ono kako nam se do sada predstavljala.

Izvor: Alo
Foto: Life Content