

E ako su oni, moramo biti i mi: Svetska banka zadovoljna realizacijom saobraćajnih projekata u Srbiji
Predstavnici Svetske banke su, na sastanku sa ministrom saobraćaja u tehničkoj vladi Aleksandrom Antićem, izrazili zadovoljstvo zbog napretka u rešavanju problema u realizaciji značajnih projekata za poboljšanje saobraćajne infrastrukture u Srbiji.
Delegacija Svetske banke je razgovarala s Antićem 28. marta, o realizaciji Projekta autoputa Koridor 10, novom Projektu rehabilitacije puteva i bezbednosti saobracaja i o Projektu predloga i preporuka o reformi železnica, saopštilo je Ministarstvo saobraćaja.
Razgovaralo o rezultatima posete misije Svetske banke, koja je u Srbiji boravila od 17. do 28. marta.
Delegaciju su na sastanku predvodili glavni menadžer transportnog sektora Svetske banke Huan Gaviria, vođa projektnog tima Baher El-Hifnavi i vođa tima za Projekt Koridor 10 Fiona Kolin.
Izvor i foto: Tanjug