svet

april 17, 2011 09:50

By

Bred Pit uči da kuva – od najboljeg!

 

Popularni TV kuvar, Džejmi Oliver, počeo je da sprema porodične obroke za Anđelinu Džoli i njenu porodicu, a osim toga, uči Breda Pita da kuva.
Džejmi je poznat po promovisanju zdravih obroka u svojim emisijama, a u poslednje vreme je čest gost u kući najpoznatijeg para na svetu, gde sprema hranu za njih i njihovo šestoro (ili sedmoro, ukoliko se glasine o usvajanju novog deteta pokažu kao istinite) mališana.
"Džejmi je radio u Los Anđelesu na TV emisiji i Bred ga je molio da ga nauči kako da kuva. Ni on ni Anđelina se ne snalaze u kuhinji i jedina stvar koju umeju da urade je da sipaju mleko preko pahuljica. Čak ne umeju ni rernu da uključe", rekao je neimenovani izvor za magazin "Sun".
"Kada im kuvar ima slobodan dan onda voze decu u Mekdonalds. Džejmi je obećao Bredu da će ga naučiti da kuva pod uslovom da prestane da hrani decu ‘đubretom’", dodao je izvor.
Osim što mu daje privatne časove, Oliver je navodno poklonio Pitu nekoliko kuvara i DVD, a do sada ga je naučio da sprema zdrave hamburgere i pice.

Izvor: Blic