svet

april 23, 2014 00:07

By

Poklon iz Sjenice: Amidža može da se hvali svojom težinom!

hello!_313_1_595

Ognjen Amidžić može s ponosom da se hvali da je srećan koliko je težak!

Naime, voditelju televizije Pink je pre nekoliko dana na kućnu adresu isporučeno 90 kilograma mlečnih i mesnih proizvoda iz Sjenice.

Poklon autoru i voditelju emisije „Ami Dži šou“ nije stigao slučajno. On je u anketi sprovedenoj među građanima te male opštine izabran za omiljeno TV lice. Najveći takmac za prvo mesto Ognjenu je bila koleginica Mira Adanja Polak, a propozicije su bile takve da se pobedniku dodele nagrade u njegovoj težini.

„Sve ću da pojedem. Nemam mi druge. Zahvaljujem na nagradi“, kaže kroz osmeh Amidžić, koji će imati slatke muke kako da pojede tolike količine sira, paprike u pavlaci, kobasica, pršute i drugih specijaliteta.

Kako saznajemo, Ognjen bi uskoro trebalo da postane i počasni građanin Sjenice. Predsednik opštine Hazbo Mujović odluku bi trebalo da mu saopšti kad bude gostovao u njegovom šou-programu.

„Daleko sam od toga. Značilo bi mi mnogo, ali to još nije u opticaju“, zaključuje Amidžić.

Izvor: Kurir
Foto: Life Content