svet

oktobar 7, 2014 19:05

By

U Podgorici našao ljubav: Kežman ponovo zaljubljen?!

mateja kezman 2

Mateja Kežman ponovo je zaljubljen. Nakon nedavnog raskida sa drugom ženom Marijom Perković, bivši fudbaler našao se u zagrljaju zgodne Podgoričanke Verice Čuljković, od koje se u poslednje vreme ne razdvaja. Ljubav između njih dvoje, naime, rasplamsala se pre mesec dana.

Matiju i Vericu upoznali su zajednički prijatelji tokom njegovog boravka u Crnoj Gori. Emocije su brzo planule i u poslednje vreme se stalno viđaju. Mateja je nedavno bio kod nje u Podgorici, gde su izašli u jednu prestoničku kafanu. Celo veče su uživali uz tamburaše i nisu skrivali emocije pred ljudima. naručivali su pesme jedno drugom i nisu obraćali pažnju na znatiželjne poglede„, rekao je dobro obavešten izvor.

Kežman često dolazi u Podgoricu kako bi se video sa Vericom jer ona zbog obaveza u Simfonijskom orkestru Crne Gore ne može često da dolazi u Beograd.

Ona ima dosta obaveza i zato ne dolazi u Beograd, ali zato Mateja često ide u Podgoricu. Njoj se i ne mili da putuje u Srbiju jer zna da ovde vrebaju paparaci, ali i da može da naleti na bivše žene„, rekao je izvor.

Kežman je rekao da je Verica njegova dobra prijateljica i da se često viđaju u Podgorici.

Verica mi je prijateljica i često se viđamo u Podgovici, izlazimo, idemo na ručkove i večere. Nemam rarloga da krijem devojku„, rekao je Kežman.

Podsetimo, Kežman je i dalje u zakonskom braku sa Emilijom, dok je vanbračnu zajednicu sa Marijom Perković, s kojom ima sina, prekinuo pre mesec dana.

Izvor: Alo!
Foto: Life Content