svet

decembar 11, 2014 18:43

By

Milan Popović proslavio rođendan bez sina i podneo krivičnu prijavu protiv Severine

severina-milan

Milan Popović koji je zbog protivljenja Severine proslavio 49. rođendan bez sina, podneo je protiv bivše supruge krivičnu prijavu, piše sajt 24 sata iz Hrvatske.

Naime, zbog Severinine optužbe da je falsifikovao srpski pasoš za sina Aleksandra, Milan Popović nije smeo da sina odvodi iz Hrvatske. Jedno vreme nije ga viđao jer se nije usudio da dođe u Zagreb u strahu od hapšenja.

Nakon što je hrvatsko Državno tužilaštvo ustanovilo da je srpski MUP izdao pasoš u skladu sa zakonom, odbacilo je Severininu (42) krivičnu prijavu koju je podnela protiv Milana. Popović je s nestrpljenjem čekao to rešenje kako bi mogao da podnese krivičnu prijavu protiv Severine i njenog menadžera Tomice Petrovića, zbog lažnog prijavljivanja krivičnog dela.

Podsetimo, ovih dana pevačica nije dozvolila da njihov sin Aleksandar otputuje kod oca.

„Milan je pitao Severinu da dozvoli da sa Aleksandrom proslavi rođendan, ali je ona to kategorički odbila. Iako malog ni do sada nije puštala kod Milana, van propisanog termina, on se ipak ponadao da će popustiti, jer je u pitanju rođendan. Kada mu je saopštila da Aleksandar ne može kod njega, Milan je bio očajan i tužan“, rekao je za Alo dobro obavešten izvor.

Izvor: Alo, 24 sata
Foto: Life Content