svet

januar 10, 2015 15:01

By

Nemci ipak oduševljeni: Ana Ivanović je Švajnijeva sreća

naslovna-bunte-ana-i-svajni
Iako Ana Ivanović i njen dečko Bastijan Švajnštajger ne govore javno o svojoj ljubavi, fotografije iz Australije na kojima su „uhvaćeni“ potvrđuju da su veoma srećni fotografijama. Osmesi i držanje za ruku nedvosmisleno pokazuju da su i te kako zaljubljeni.

Trenutno najpopularniji sportski par uživa u svojoj ljubavi daleko, u toploj Australiji. Ipak, ni „tamo dole“ nisu mogli da se sakriju od fotografa.

Pod naslovom “Ona je njegova nova sreća“, nemački nedeljnik “Bunte“ na naslovnonoj strani poslednjeg izdanja donosi fotografije ovo dvoje na kojima se drže za ruke.

Slikani su tokom šetnje stenom “Dvanaest apostola“ na Indijskom okeanu. Da su nerazdvojni, dokazuju i fotografije Bastijana koji strpljivo čeka da njegova draga završi trening u Rod Laver Areni u Melburnu koje su nastale baš na početku ove godine.

Oni su se upoznali u septembru na festivalu koji je organizovao baš Bastijan u Nemačkoj, a posle nekoliko dana pojavile su se njihove fotografije iz šetnje Njujorkom. Iako su tada nemački mediji Anu dočekali na nož, jer je rastulia Švajnštajgerovu dugogodišnju vezu sa modelom Sarom Brandner, sada više nego pohvalno pišu o našoj teniserki.

Bastijan je zbog Ane često posećivao Beograd, pa je tako bio i u novembru sa njom kada je slavila rođendan.

Izvor: Blic
Foto: Life Content