
Šokantno priznanje Goge Sekulić: Bila sam robinja u Turskoj!
Poznata pevačica Goga Sekulić pre više od 15 godina bila je bukvalno zarobljena u Turskoj, saznaje Informer.
Malo je falilo da pevačica tada završi u belom roblju, ali je srećom uspela da pobegne od svojih kidnapera. Ona je 2000. godine napustila Srbiju u želji da napravi karijeru modela, ali umesto da se fotografiše za naslovne strane i reklame, završila je u ropstvu.
„Iskreno, te priče baš i ne volim da se sećam. Tačna je u potpunosti. Otišla sam u Turswku jer sam verovala da je reč o sigurnoj priči, kastinzima i fotografisanju, ali ničega od toga nije bilo, priznaje pevačica za Informer.
Ona je neposredno po objavljivanju svog prvog albuma „Ljubavnica“ dobila ponudu da se okuša u ulozi modela. Menadžer koji je Gogi i devojkama koje su došle sa njom trebao da ugovara kastinge, zatvorio ih je u stan i zaključao.
„Prvih nedelju dana je delovalo da će sve biti u redu. Međutim, druge nedelje nam je menadžer oduzeo pasoše. Držao nas je zatvorene u stanu. Jele smo ono što je ostalo u frižideru. Nismo imale kontakt sa spoljnim svetom. Nije bilo moguće nikoga da pozovemo jer ni mobilne telefone tada nismo imale. Devojke su se uspaničine, neke su čak pale i u depresiju, ali ja sam odlučila da se borim za svoj život, otkriva svoju potresnu priču Goga.
Ona je odlučila da pobegne iz stana, ali i iz Turske.
„Posvađala sam se sa menadžerom, čak sam i nasrnula na njega. Jedino sam ja bila harambaša. Nije mi bilo svejedno, ali neko je morao da se usprotivi. Ipak, nije mi to mnogo vredelo. Zato sam odlučila da razvalim vrata stana i sefa u kom su bili pasoši. Uspela sam da pobegnem sa devojkama iz tog pakla“, priseća se pevačica.
Izvor: Informer
Foto: Life Content