svet

februar 8, 2015 23:15

By

Era Ojdanić: Kaća je nastrana, nije čudo što joj se sviđa Soraja!

Era Ojdanic foto Ivan Vucicevic (1) copy

Era Ojdanić voli da komentariše koleginice, i to uglavnom one mlađe! S tim u vezi bio je baš raspoložen da za najnoviji broj SCANDAL! – a da svoje viđenje priče da se Kaća Živković nabacivala Soraji!

„Sve što se šuška živo je, Soraja je dobra riba, nije ni čudo što se Kaći sviđa. Moguće je da je nastrana, ali treba sve probati u životu! Ako ide, ide, ako ne, menjaj pravac. Ne čudi me ta priča, na estradi ima i gej i lezbo populacije „, kaže Era za SCANDAL!

Soraja i Katarina Zivkovic foto Ivan Vucicevic

Samo za štampano izdanje SCANDAL! – a otkriva nam tajnu vitke linije Goge Sekulić ali i zbog čega ne želi da čuje za Daru Bubamaru. Šta je još rekao o Kaći Živković pročitajte samo u novom broju SCANDAL! – a! Šta vas još očekuje u novom broju pogledajte OVDE!

scandal 06

http://youtu.be/f3z45fnx070

Tekst IVAN VUKOVIĆ copyrighted
Foto IVAN VUČIĆEVIĆ copyrighted