

Bojana Stamenov otkriva: Htela sam da smršam i rodim bebu, a sada idem na Evroviziju!
Bojana Stamenov, srpska predstavnica na Evroviziji, koja će u maju biti održana u Beču još uvek nije svesna šta joj se dogodilo i da je baš ona s pesmom „Ceo svet je moj“, koju su napisali Vladimir Graić i Leontina, izabrana da predstavlja Srbiju u Evropi. Ona priznaje da ju je ovo takmičenje sprečilo da zauvek napusti pevanje.
„Htela sam da bacim mikrofon u vodu, da doteram liniju i postanem majka. Mislila sam da se neću hleba najesti kao pevačica. Muzikom sam mogla da se bavim samo iz ljubavi, ali ne i da živim od toga. Sutradan me je pozvao Graja s pitanjem da li želim da idem na Evroviziju. Bez razmišljanja sam mu rekla da hoću“, otkriva Bojana, koja svojoj porodici ništa o tome nije govorila.
Međutim, kada je rešila da učestvuje porodica Stamenov uspela je od Bojane da sakrije da joj prave žurku nakon trijumfa.
„Kad sam ušla u kuću i videla komšije, prijatelje, malo sam se rasplakala. Shvatila sam šta me je snašlo. Nakon proglašenja nisam stigla da se radujem, morala sam da dajem intervjue“, objašnjava Bojana.
Bojana je, takođe, otkrila i da su joj uzori Marija Šerifović i Končita Vurst, takođe Evrovizijska pobednica:
„Pesma je Najvažnija, a izmišljanje nekih kerefeka na sceni je nepotrebno. Recept za pobedu je iskreno otpevana pesma, kao što je Marija Šerifović uradila. I Končita Vurst je samo stajala na bini i dotakla srca širom sveta. One su mi uzor“, rekla je naša ovogodišnja predstavnica za Pesmu Evrovizije za Informer.
Izvor: Kurir/Informer
Foto: IVAN VUČIĆEVIĆ, copyrighted