

Dečko Bobi Kristine Braun brisao mrlje od krvi pre dolaska policije?
Bobi Kristina Braun u komi je otkako su je 31. januara pronašli onesvešćenu u kadi. Policija je pokrenula istragu kojom žele da utvrde okolnosti koje su prethodile njenom gubitku svesti, ali i da bi utvrdili da li je neko dirao njen dom kako bi prikrio potencijalne tragove zločina pre dolaska policije.
„Došao sam do Bobi i Nika te subote. Družio sam se sa njim i pitao ga gde je Bobi. Rekao mi je da spava u sobi. To je bilo oko devet sati. Nik je ustao i duže vreme ga nisam video. Motao se po kući. Oko deset je neko pozvonio na zvono. Otvorio sam vrata i video servisera kablovske televizije. Pustio sam ga unutra. Rekao je da mora da uđe u sobu jer je tamo televizor. Pustio sam ga da uđe i tada sam ugledao Bobi onesvešćenu u kadi. Vrištao sam i dozvao Nika koji je dotrčao i počeo da je oživljava„, ispričao je Maks Lomas policiji.
TMZ piše i kako je Maks policiji rekao da je Nik počistio stan i uklonio neke mrlje od krvi pre nego što je došla policija. Lomas je navodno zatražio imunitet pre daljeg svedočenja.