svet

мај 30, 2015 12:39

By

SCANDAL! predstavlja: Ovo je vanbračni sin Miroslava Ilića!

devin

Mediji bruje o tome da pevač Miroslav Ilić ima vanbračnog sina, što je SCANDAL! ekskluzivno, još pre nekoliko meseci, prvi preneo!

Naime, posle Šabana Šaulića koji je ekskluzivno za SCANDAL! priznao da ima vanbračnog sina Roberta koji živi u Zrenjaninu, SCANDAL! otkriva da i Miroslav Ilić ima vanbračnog sina koji živi u Americi i kojeg je navodno Miroslav napravio posle velike ljubavi sa ženom srpskog porekla izvesna M.A koja je bila udata za bogatog krznara od koga je nakon razvoda dobila silne milione. To se sve izdešavalo pre skoro dve decenije.

Inače, kako nam je ispričao estradni menadžer, slavuj iz Mrčajevaca je pomenutu damu upoznao pre 28 godina godina tokom turneje po Americi, Kanadi i Auastraliji. Dok je on pokušavao da je osvoji bili su sa njim i Lepa Brena i Saša Popović, takođe na turneji, pa su i njih dvoje upoznali Mikijevu simpatiju. Ona ga je pratila na svim nastupima jer ga je iskreno volela, a motiv joj nikad nisu bile njegove pare niti popularnost! I sama je bila prebogata. Međutim, tokom te turneje njima se dogodilo i dete. Miroslav se nakon toga vratio u Beograd i izgubili su svaki kontakt, a svi pokušaji da mu objasni da će mu roditi sina ostali su uzaludni.

devin 1

Momak po imenu Devin i koji je odrastao u Njujorku i završio medicinu oduvek je sanjao da upozna oca, ali uprkos svim pokušajima to se nikad nije desilo. Miroslav nije hteo ni da čuje za njih, a iako su jednom prilikom pri poseti Beogradu pokušali ponovo da stupe sa Miroslavom u kontakt, on je to oštro to odbio objašnjavajući da je sada srećan, ima porodicu, decu, unuke i da ne želi da mu iko to kvari posle čega su oni definitivno odustali od pokušaja da sa Miroslavom stupe u bilo kakav kontakt. U to vreme kada su izvesna M.A i sin Devin pokušavali da stupe sa pevačem u kontakt Miroslav je govorio.

„Poznajem dotičnu osobu i kažem vam da morate biti obazrivi sa psihopatama takve vrste. Nije je bilo u mom životu punih 20 godina ali sada se opet pojavljuje kao iz pepela. Taj dečko nije moj sin, to su njene izmišljotine…“

devin 3

Nakon detaljnog istraživanja koje je trajalo nedeljama, pri zaključivanja broja SCANDAL! Pozvali smo Miroslava da čujemo njegov komentar:

„Ej, nemoj da me pitaš gluposti da ne bih postao neprijatan! Šta hočeš ti od mene konkretno? Reci! Neću da komentarišem gluposti i budalaštine, nemojte da me uznemiravate, putujem u Bosnu, doviđenja“, rekao nam je Miroslav.

 


AUTOR: IVAN VUKOVIĆ

FOTO: IVAN VUČIĆEVIĆ / instagram