

Lexington bend u Nišu reprizira spektakl iz Beograda!
Nakon neverovatnog uspeha i 20.000 ljudi na stadionu FK Voždovac, Lexington bend pravi reprizu ovog spektakularnog koncerta u Nišu!
Oni će 29. avgusta na niškoj Tvrđavi organizovati spektakl koji će nadmašiti i onaj koji su u junu organizovali u Beogradu.
Naime, kako saznajemo od organizatora, pored spektakularne scene radi se i specijalna rasveta kakva nije viđena u tom delu Srbije. Što se tiče zvuka, za to su angažovani najbolji profesionalci iz Evrope kako bi na Tvrđavi u Nišu svi posetioci mogli da uživaju u omiljenim pesmama Lexington benda. Zbog svega toga i ne čudi da je koncert Lexington benda u Beogradu bio jedan od retkih, ako ne i ijedini gde je organizator morao da vraća novac jer nije bilo mesta da svi fanovi uđu. Do 29. avgusta momci iz Lexingtona uživaju u Crnoj Gori gde svakodnevno rade širom primorja.