

Poznata glumica priznala da nema pojma da se šminka
Glumica Naomi Vots priznaje da je po pitanju šminkanja prava neznalica, pa je u slobodno vreme najčešće bez šminke.
Poznata glumica koju smo nedavno moglida vidimo u filmu “Insurgent” kaže da se oseća odlično kada je nenašminkana.
„Iskreno, nikada nisam naučila dobro da se šminkam. Zato sam u slobodno vreme vrlo retko našminkana. Osim toga, na snimanjima često mesecima moram da nosim tešku šminku i jedva čekam da budem bez ičega na licu. Odlično se osećam kada sam prirodna“, ističe Naomi.
Glumica je dodala da zbog posla veliku pažnju posvećuje temeljnom čišćenju lica, a posebno uživa u nežnim tretmanima i osvežavajućim maskama.
„Pre važne premijere volim da odem na opuštajući tretman lica. Nakon toga se osećam preporođeno i lepo. To je moje tajno oružje za samopouzdanje“, zaključila je.