svet

septembar 22, 2015 15:26

By

Poznate dame koje su odbile da se obnaže za „Plejboj“

plejboj naslovna

Onaj stari kliše da „sve ima svoju cenu“ kod ovih poznatih ličnosti ne funkcioniše. One su odbile milione jer ne žele da poziraju obnažene.

Među poznatim ličnostima sigurno ima onih koje su jedva dočekali ponudu najpoznatijeg svetskog erotskog magazina „Playboy“ i sa oduševljenjem je prihvatile. Ali, tu su one i koje su odbile taj trenutak slave.

21st Annual Screen Actors Guild Awards - Arrivals

Dženifer Aniston je već pozirala u mnogim seksi editorijalima, a onda je odbila ponudu od 10 miliona dolara. Da, baš tako. Hju Hefner joj je ponudio 4 miliona dolara za fotografisanje, a nakon dovoljno prodatih primeraka, 10 miliona. „Rejčel“ je rekla NE.

Pogledajte koje su još poznate dame rekle NE erotskim fotografijama za čuveni magazin na portalu „Lepota i zdravlje“.


IZVOR: lepotaizdravlje.rs

FOTO: guliver/gettyimages