

Pictured: Marilyn Manson and Lindsay Usich
Ref: SPL930311 190115
Picture by: Sharky / Splash News
Splash News and Pictures
Los Angeles: 310-821-2666
New York: 212-619-2666
London: 870-934-2666
[email protected]
Neprepoznatljiv: Merilin Menson bez šminke i ludih sočiva! (foto)
Kontroverzni muzičar Merlin Menson retko kad se u javnosti pojavljuje bez napadne šminke, pa su njegove poslednje fotografije, na kojim nema prepoznatljivu „masku“, iznenadile mnoge njegove fanove.
Mensona su paparaci spazili ispred jednog restorana u zapadnom Holivudu a jedino što je zadržao od svog prepoznatljivog imidža jeste boja odeće. I ovoga puta Menson je ostao veran crnoj boji a njegovo nenašminkano lice mnoge je iznenadilo.
Bez sočiva u različitim bojama, tamno našminkanih očiju i jarko crvenog karmina za usne, Menson zapravo izgleda sasvim pristojno i „pitomo“.
Kontroverzni muzičar je nekada bio u braku sa burlesknom plesačicom Ditom fon Tiz, a kako je njihova zajednica potrajala svega godinu dana mnogi su komentarisali da su Menson i plesačica imali samo jedno zajedničko interesovanje – šminku.