svet

oktobar 20, 2015 09:37

By

Britni Spirs ne odustaje, čak ni kada joj kostim „pukne“! (video)

britni_spirs_insta_02

Britni u Vegasu kraj slot mašine sa njenim likom

Pevačica Britni Spirs doživela je malu neprijatnost na koncertu u Las Vegasu, kada joj je tokom jedne zahtevne plesne numere pukao kostim na leđima.

Da se događa nešto neobično događa prvi su primetili pevačicini plesači koji su dotrčali do britni_spirs_insta_01nje ne bi li zakopčali njen kostim ali problem nikako nije mogao da se popravi.

Ali bez obzira na ovu neprijatnost Britni je bila pravi profesionalac pa je nastavila da peva i igra kao da se ništa ne događa.

Inače, pevačici je produženo izvođenje turneje „Piece of Me“ u Las Vegasu na još dve godine, što Britni posebno raduje.

„Nisam još uvek spremna da napustim Vegas. Obožavam ovaj šou i ovaj grad. Morala sam ja lično da presudim i shvatila sam da ne mogu da zamislim da se turneja završava ove godine“, izjavila je Britni, a prenosi „Metro“.

https://youtu.be/U13PbGGU0A4


IZVOR: Blic.rs

FOTO: Instagram