svet

decembar 9, 2015 17:08

By

Nevena Stamenković optužuje bivšeg muža: Adžem mi duguje čak 33.000 evra!

IMG_4333

Nevena Stamenković tvrdi da joj bivši muž Srđan Adžemović duguje 33.000 evra! Bivša narodna poslanica i „modelsica“ kaže da joj otac njenog sina ne plaća alimentaciju.

Ne želim više da ćutim! Bivši muž je mom tati ostao dužan 27.000 evra i ne uplaćuje mi alimentaciju. Platio mi je za godinu dana 30.000 dinara, a u sudskoj presudi piše da za Rastkovo izdržavanje treba da daje 500 evra mesečno“, kaže Nevena.

Iako joj bivši muž za alimentaciju duguje oko 6.000 evra, bivša „modelsica“ tvrdi da joj novac nije bitan.

Za novac se nikad nisam prodavala, niti ću to raditi. Trenutno sam bez posla. Ali nema veze, jer sam iz porodice koja je imala celog života. Nisam se obogatila preko noći ili zbog bavljenja politikom“, kaže Stamenkovićeva, koja je odnedavno članica Srpske napredne stranke.

Uprkos svemu, Nevena želi da njen sin bude blizak s ocem.

Na tome insistiram. Teram ga da ide svake nedelje kod njega i da budu u kontaktu“, kaže bivša poslanica i dodaje:

Smešne su mi priče da sam sponzoruša. Bila sam finansijer pojedinih svojih muškarca. Isusa su razapinjali, on im je oprostio, a pravda je kad-tad izašla na videlo“, zaključuje Nevena, a piše kurir.rs



AUTOR: svet.rs

FOTO: hello