

Iz rijalitija pravac parlament: Slađa Petrušić se kandiduje za premijera Hrvatske?!
Bivša učesnica „Parova“ Slađana Petrušić želi da postane premijer Hrvatske i, kako kaže, pomogne Srbiji da uđe u Evropsku uniju.
„Do sad su kod nas vladali svi mogući, međutim vreme je da se to promeni. Ja sam za narod najbolji izbor! Znam šta im treba i šta ih muči. Nema sumnje da ću i sa političarima imati odličnu saradnju. Znam šta i kako premijer treba da radi, a i ostali će morati da me slušaju„, rekla je Slađa za „iNews“.
Petrušićeva, koja je iz rijalitija dva puta diskvalifikovana zbog nasilja, tvrdi da će upravo ona biti ta koja će Srbiju uvesti u EU.
„Ti jazavci su na plati od ljudi u crnom, a to mora da se promeni. Moraju da daju ostavku. Izašla sam iz „Parova“ jer imam odličan plan i program, u koji je uključena i Srbija. Jedna od prvih stavki će mi biti da pomognem Srbiji da uđem u Evropsku uniju. To ću i ostvariti“, ubeđena je Slađa.
Podsetimo, hrvatski mediji prošle godine su osuli paljbu po Slađi jer se u emisiji „Ćirilica“ rukovala sa Vojislavom Šešeljem. Osim toga, njen tadašnji dečko Ivan Pernar ostavio je pevačicu zbog rukovanja sa četničkim vojvodom, prenosi alo.rs.