

Od Martine u “Survivoru” krili da joj je otac teško bolestan!
Mlada pevačica Martina Vrbos, koju je publika u Srbiji upoznala u rijaliti šou “Survajver”, nije mogla ni da nasluti kakvi su problemi potresali njenu porodicu dok je boravila na Kostariki. Njen otac se teško razboleo, a ona o tome ništa nije znala.
„Ne volim da govorim o očevoj bolesti. Bitno je da je sada dobro, da sam ja snažna i da sam uz njega“, rekla je Martina za hrvatski „Story“.
Ona nije bila obaveštena koliko je njenom ocu bilo loše, a ni sama ne zna da li je bilo bolje to što su krili od nje.
„Ne znam šta da mislim. Roditelji su uradili kako su smatrali da treba jer me poznaju u dušu.“
Otkrila je i kako je reagovala pošto je saznala šta mu se desilo.
„Bila sam u šoku, ali sam ostala jaka. Takvog sam karaktera. Sve mogu da uradim za one koje volim, pogotovo za roditelje. Nas dvoje smo isti, on je moj veliki tata, sada je dobro i zajedno možemo sve“, kaže Martina.
Izvor: Smedia