

Manekenka iz spota: Bivša devojka Saše Kovačevića danas izgleda brutalno! (foto/video)
Pre šest godina manekenka se pojavila u spotu Saše Kovačevića za pesmu “Kome da verujem“, a oni su malo pre toga otpočeli ljubavnu romansu.
Njeno ime je Jovana Koković.
Podsećanja radi, kada su u pitanju bivše devojke i manekenke iz spotova popularnaog pevača, led je probila plavokosa Ivona Laković, koja se pojavila u ekranizaciji pesme ”Ruka za spas”.
Pevač je s njom bio šest godina u vezi, a kad je ljubav pukla, na njeno mesto uletela je fatalna Jovana.
Nije prošlo dugo, i ona se našla u Sašinom spotu.
Njoj je pripala glavna uloga u spotu za pesmu ”Kome da verujem”.
Jovana i Saša upoznali su se u Pefkohoriju, a odmah su započeli vezu, budući da je to bila ljubav na prvi pogled.
Međutim, Jovana se nedavno pojavila i u spotu Dženan Lončarevića za pesmu ”Danas takve se traže”, navodi portal pink.rs, a svojim izgledom privukla je veliku pažnju.
https://youtu.be/QBgKrP7vF4g
Moramo da primetimo da sada manekenka izgleda bolje nego ikad.