svet

mart 12, 2018 09:43

By

Anabela u kontaktu sa Draginjom, EVO O ČEMU NJIH DVE PRIČAJU! (VIDEO)

U jucerašnjem izdanju vaše omiljene emisije o poznatima, „Premijera – vikend specijal„, voditeljka Irena Atanasković Hrnjak posetila je dom Anabele Atijas, koja je sada više nego ikada u žiži javnosti, s obzirom na to da je njena ćerka Luna Đogani u rijalitiju Zadruga, gde je započela vezu sa oženjenim muškarcem.

Anabela je prvo otkrila kako je zadovoljna ćerkinim dosadašnjim učešćem i da li misli da je ona u dobrom psihičkom stanju:

Ja sam prezadovoljna njenim psihičkim stanjem, iako s vremena na vreme padne, uvek ustane stoički. S obzirom na to da sam i ja sama bila učesnik dva rijalitija, nisam ja dugo ostala kao ona, ovo je psihološka igra, potpuna izolacija i određene emocije budu stimulisane. Kada sam je srela prvi put, u Rajskom vrtu, tad je bila bolesna i prvi put sam doživela da je njen pogled potpuno prazan, kao da je telo mog deteta ispred mene, ali taj pogled, to više nije bila ona. Prvi put se u životu susrela sa mnogim stvarima i čini mi se da je to napravilo tako da sam ja u momentu imala strah da joj priđem – rekla je Anabela koja je dodala da je presrećna zbog Slobine i Lunine ljubavi i da ih svi podržavaju.

Ono što je mnoge interesovalo jeste da li je Anabela u kontaktu sa Slobinom majkom Draginjom:

Sa Draginjom se čujem s vremena na vreme, ona je narušenog zdravlja, njoj je teže nego meni i ja se trudim da joj pošaljem pozitivnu energiju. Ona se lošije snalazi u celoj priči nego ja, kada su mediji u pitanju, razne spekulacije. Ona apsolutna podržava sreću svog deteta, da su živi i zdravi i to je najvažnije – rekla je Anabela.

U NOVOM BROJU SVETA KOJI JE U PRODAJI NA SVIM KIOSCIMA PROCITAJTE PRICU O TOME DA LI JE DRAGINJA ZAISTA SLOBINA MAJKA! ISPOVEST KOMSIJE KOJI TVRDI DA JE SLOBA USVOJEN!

https://svet-scandal.rs/arhiva-brojeva/kupite-svet-sokantno-otkrice-sloba-ne-zna-da-je-usvojen-teodoru-gocu-dzehverovic-tukli-na-ulici-zbog-veze-gocinog-sina-sa-maloletnicom-strasno-miljana-ce-ponovo-pokusati-da-se-ubije-nozem

 



AUTOR: SVET

FOTO: svet