

IMALI SMO HRABROSTI DA PRED CELOM SRBIJOM KAŽEMO DA SMO GEJ: Sanja i Matora iskreno o svemu sa čim su se suočile nakon izlaska iz Zadruge!
Učenici prve sezone rijalitija Zadruga, Jovana Tomić Matora, Sanja Stanković i Milan Milošević gostovali su u jutarnjem programu na televiziji Pink. Pričajući o svojim iskustvima tokom 9 meseci koliko su proveli u kući, ljubavni par se dotakao i teme koja je sve zanimala – kako je njihova veza počela i kako ona teče sad, nakon što je rijaliti završen.
„Mi smo prvi par koji je tako javno, u rijalitiju, skupio hrabrost i rekao da je gej“, objasnila je Jovana.
Sanji je problem predstavljalo kako će njena porodica, pa i javnost, prihvatiti novonastalu situaciju:
„Nije bilo lako. Odlučila sam da promenim jedan veliki deo svog života i brinulo me je kako će moji to prihvatiti, kako će na to gledati moji prijatelji, pa i javnost u Srbiji.“
Ljubavni par je pričao i o vezi van Zadruge, pogotovo o provokacijama Anabele Atijas, koja je, podsećamo, tokom velikog finala „prorekla“ kako Matora i Sanja neće trajati ni dva dana nakon kraja takmičenja.
„Da, prođe i više od dva dana“, počela je uz osmeh Jovana, i dodala:
„Najgore je bilo upoznavanje Sanjine majke. Bila mi je velika frka.“
https://svet-scandal.rs/vesti/sanja-otkrila-zbog-cega-se-matora-nije-pojavila-na-zurki-a-evo-sta-je-anabela-rekla-o-njihovom-sukobu/