scandal

jun 25, 2018 21:30

By

Slobin menadžer otkrio KOLIKO je pevač ZARADIO od Zadruge, ali i kako je prihvaćen na nastupima (VIDEO)

Nakon izlaska iz rijalitija Zadruga, Sloba Radanović je osetio blagodeti učešća u tom programu i već uveliko ubira plodove koje mu je doneo boravak u rijalitiju. Naime, kako otkriva njegov menadžer Goran Lečić, Radanović ima zakazane nastupe širom Evrope i zarađuje mnogo više nego pre učešća u Zadruzi.

„Sloba je prvi nastup imao u Ofenbahu i plašili smo se kako će publika reagovati, jer je pre svirke bilo mnogo prepucavanja između njegovih, Luninih i Kijinih fanova. Međutim, klub je bio pun i Sloba je napravio žurku za pamćenje. Sledeći nastup je u Švajcarskoj, a onda će nastupati i po Srbiji, Bosni, Crnoj Gori, Makedoniji. Nakon Zadruge mnogo više zarađuje, što je i bio razlog njegovog ulaska u rijaliti“, kaže Radanovićev menadžer i otkriva da pevača nije ponela slava.

„Sloba je toliko postao tražen, da je gotovo dve trećine leta bukiran. Nije ga ponela popularnost, kao što bi sigurno mnoge, veoma je smiren i opušten. Veliko je zadovoljstvo sarađivati sa njim jer je pravi profesionalac“, uverava estradni menadžer, koji je zadužen i za nastupe Radiše Trajkovića Đanija.

„Iskustvo u ovom poslu mi govori da Sloba može da ostvari veliku karijeru i siguran sam da je krenuo u pravom smeru. Naročito mi je drago što je publika prepoznala velikog pevača u njemu i što se on odmah po izlasku iz rijalitija distancirao od te priče. Očigledno je da su Slobu pljuvali samo dokoni ljudi, što nimalo ne utiče na posetu na njegovim nastupima“, zaključio je estradni menadžer.

Radanović je već uveliko na turneji, nastupa u svim većim gradovima Evrope.

Delić atmosfere sa njegovog poslednjeg nastupa u Cirihu možete pogledati u videu:

https://svet-scandal.rs/vesti/sloba-udelio-kiji-komplimente-i-poslao-joj-broj-a-ona-je-ovako-reagovala-video/


AUTOR: scandal!

FOTO: Ivan Vučićević