scandal

novembar 19, 2019 20:30

By

ANA KORAĆ PREVAZIŠLA SAMU SEBE: PREKO POPRSJA SAMO TRAKE, A TEK KADA VIDITE DUŽI NJENE HALJINE! FOTO

Starleta Ana Korać pojavila se u vrlo izazovnoj kombinaciji na rođendanu svoje najbolje drugarice Soraje Vučelić u Beču.

Naime, već je dobro poznato da se starlete privatno druže, a Koraćeva je poželela da ovaj događaj isprati i specijalnom toaletom.

 

View this post on Instagram

 

💎

A post shared by 🔥 Ana Korac 🔥 Official (@ana_korac) on

Ana je obukla belu usku haljinu, koja se sastojala iz mini suknje koja je prekrila intimne delove i 2 bele trake koje su prekrile bradavice.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🔥 Ana Korac 🔥 Official (@ana_korac) on

Pored snimaka koji su se širili društvenim mrežama i na kojima se Ana vidi kako zavodljivo đuska, ona je dodatno „punila“ svoj Instagrma profil selfijima u vreloj kombinaciji.

 

View this post on Instagram

 

🚘💎

A post shared by 🔥 Ana Korac 🔥 Official (@ana_korac) on

A onda je sela u automobil pa zabeležila do sada neviđene scene. Svi se pitaju da li je opet radila silikone, budući da su joj grudi na snimku izgledale ogromno.

https://svet-scandal.rs/vesti/soraja-nije-htela-davida-na-svom-rodendanu-ana-korac-dosla-sama-verenik-ostao-u-veterniku/


AUTOR: scandal!

FOTO: Ivan Vučićević