

Milša otkriva: „Moj muž je sada dobro, ali NEĆE da primi VAKCINU”
Milica Milša i njen muž Žarko Jokanović konačno su ozdravili i rešili se koronavirusa koji ih je mučio skoro tri meseca. Samo za Star Milica objašnjava zašto ni ona, ni njen muž neće da prime vakcinu.
Žarko i Milica neće da prime vakcinu!
–Imali smo malu zimsku pauzu, ali za koji dan ponovo kreće snimanje Igre sudbine. Pa i mi malo moramo da se odmaramo, a bili su praznici. Doduše, jedva čekam da krenemo na set. Uželela sam se ekipe – kaže Milica za Star i otkriva kako se oseća nakon korone.
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
–Dobro sam, zdrava sam, a promukla sam malo jer imam neki problem sa sinusima. I Žarko se polako oporavlja, nedavno smo zajedno otišli da izvadimo krv kako bismo proverili antitela i pokazalo se da ih imamo, što je dobro za nas. Tako da smo odlučili da se sada ne vakcinišemo, jer ne smemo, imamo veliki broj antitela u organizmu i onda vakcina ne bi imala svrhu. Vakcinisaćemo se kasnije – rekla nam je Milica.