

TUGA! Jelena Karleuša je OVAKO HVALILA Momira Lukovca! (VIDEO)
Takmičar „Zvezde Granda“ Momir Lukovac iz Podgorice, tragično je preminuo u 24. godini, poslednji takmičarski nastup pred kamerama imao je krajem januara, kada je pevao pesme Saše Matića „Prokleta je violina“ i Ace Lukasa „Da me je ona volela“, kao i pesme Mileta Kitića, kada ga je Jelena Karleuša pohvalila i pustila u drugi krug.
Jelena ga pohvalila
Pevao je tada u duelu sa kolegom Markom Šišljagićem, a uspeo je da stigne do trećeg kruga takmičenja. Žiri je kroz emisije isticao njegov veliki talenat i predviđali su mu blistavu karijeru, piše Mondo.rs.
– Smršaću, majke mi – našalio se Momir i nasmejao sve kada je Jelena Karleuša počela da komentariše njegov nastup.
– Imaš jako lep osmeh. Vidi se da si dobra duša, duhovit, opušten, razdragan… Muški si se izborio sa tremom. Prvi put si ovde, a kao da nisi – rekla mu je tada Jelena i pohvalila ga za savršeno pevanje i emociju, te tražila da oba kandidata, iako imaju isti broj glasova, prođu dalje, piše Mondo.rs.