Stan Dare Bubamare svet novine svet portal Antonio Ahel ATA images
Svet

jun 26, 2025 08:00

By

Čist luksuz i hedonizam, puno košta: Stan Dare Bubamare izgleda kao iz časopisa FOTO

Stan Dare Bubamare dizajnirali su najbolje arhitekte, pa izgleda moćno i luksuzno kao iz časopisa. Dara mnogo radi, dobro zarađuje, ali i pametno investira u nekretnine. Iako se ne hvali svojim stanovima, Dara Bubamara nije odolela da jednom prilikom na svoj Instagram očaki nekoliko slika svog doma u Novom Sadu.

Stan Dare Bubamare svet novine svet portal

Screenshot Instagram Blic

Darin stan ima 170 kvadrata, a navodno ga je platila 200.000 evra. Kao i druge stanove, ovaj je opremila po svom ukusu od kog ne odstupa: svetlo, čisto, inspirišuće.

Stan Dare Bubamare odiše luksuzom i stilom

Dara arhitekti obično donese sliku i kaže da želi to, a to je uvek svetle boje ili bele, zlatne, srebrne. Pozitivna je osoba, pa zato i stan Dare Bubamare mora da bude svetao i da budi prijatnost.

Odabir boja i namestaja je kao što vidite na slikama fantastičan, prostor deluje otmeno, luksuzno i pročišće. Ova luksuzna nekretnina ima i veliku terasu sa koje puca pogled, strana je sunčana pa je stan pun svetla.

Inače, Dara je nedavno priznala i da želi nekretninu u inostranstvu. Nije precizirala gde tačno, ali je rekla da je već u pregovorima i da neće o detaljima kako ne bi izmalerisala.

Stan Dare Bubamare svet novine svet portal

screenshot Instagram Blic

„Svi znaju koliko zarađujem. Ja 30 godina radim bukvalno svakog vikenda. Počela sam kao devojčica, išla sam u saobraćajnu školu i pevala sam sa svojim bendom. Prijatelji za mene kažu da sam mali mrav.

Koliko sam zaradila, malo i imam. Svima sam pomagala, davala, kupovala poklone… Zato mi Bog uvek daje i sve mi se vrati. Ne kajem se što nemam onoliko koliko bi trebalo s obzirom na to koliko sam zaradila, ali imam dovoljno za lep i pristojan život.

Kod mene je na prvom mestu zdravlje, za ostalo me baš briga”, rekla je svojevremno Dara, a preneo Kurir.

Više o tome kako proveravamo informacije pročitajte ovde.



AUTOR: Svet

FOTO: Antonio Ahel ATA images