

Verovali ili ne: Danas se udaje Zorica Brunclik
Pevačica Zorica Brunclik i njen suprug Miroljub Aranđelović Kemiš rešili su na poseban način da obeleže 40 godina svog braka. Najskladniji bračni par na estradi odlučio je da proslavi sa svojim prijateljima ovaj jubilej u restoranu koji će biti dekorisan specijalno za ovu priliku, a par je odlučio da obnovi bračne zavete.
Zorica Brunclik i Kemiš ponovo pred oltarom
Na današnjoj svečanosti posebna pažnja vođena je o dekoraciji, a kako bi sve bilo na svetskom nivou i onako kako su mladenci zamislili, organizacija svadbe prepuštena je Nikoli Bokunu, nekadašnjoj „Zvezdi Granda“.

Ivan Vučićević
Zorica je specijalno za ovu priliku odevnu kombinaciju odabrala u Beču.
Cvetna dekoracija je posebna priča, pa je tako u dvorištu postavljeno ukupno 1.000 kilograma cveća, a ono je stiglo u čak pet šlepera. I sama kapija na ulazu je cela u cveću. Kutija za poklone je specijalno rađena za ovu priliku i vizuelno deluje kao da lebdi u vazduhu.
Mladenački sto ima njihove inicijale, a pink tepih se prostire od ulaza, pa po celom dvorištu. Svaki sto je drugačije boje i salvete su u tim bojama stolova. Prva dva stola do mladenaca su rezervisana za Zoričinu i Kemišovu decu i unuke.

Ivan Vučićević
Samo obnavljanje bračnih zaveta biće obavljeno u specijalno napravljenom paviljonu od cveća, dok će u prostoru biti i 12 kristalnih lustera i sav će biti obložen plišanim zavesama.
Specijalno za ovu priliku urađeni su i baldahini, a ogromne lopte dominiraju bazenom. Gosti ne moraju da brinu o vrućini jer će im na raspolaganju biti 10 ventilatora, kako bi se osećali prijatno.

ATA images
Bina na kojoj će biti muzičari je takođe impozantna i veličine je pet puta tri metra, a goste će zabavljati orkestar Borka Radivojevića.