

Nova drama Marka i Lune: Sve su saznali na moru, potpuno su nemoćni
Marko Miljković i Luna Đogani trenutno su na odmoru posle i više nego uspešne sezone njihovog Jutjub kanala i podkasta „Bunker“ u koji dovode poznate ličnosti. Dok je odmor vezan za period kada bi ljudi trebalo da odmore i opuste se njih ipak nije mogla da zaobiće drama ni na letovanju.
Marko Miljković reagovao zbog uljeza
Naime, Marko i Luna imaju ugrađene kamere koje snimaju parking gde se nalazi njihov automobil, kao i ispred ulaznih vrata, a kada je Miljković bacio pogled na snimke sigurnosnih kamera imao je šta da vidi.
Jutjuber i bivši učesnik Zadruge objavio je na svom Instagramu snimak čoveka koji slika njihov automobil, ali tu se nije zaustavio, te je čak otišao ispred ulaznih vrata njihovog stana i fotografisao ih.

Ata images
– Da li vas ovako uhode napaćene komšije dok ste vi na odmoru? – napisao je Marko, a potom dodao:
– Da mi je znati šta slikaju i da ne planiraju možda da obiju stan? – završio je jutjuber.

Ivan Vučićević
Verujemo da Miljkovićima nije bilo svejedno kada su pogledali snimke, pogotovo Luni kao majci, ali verujemo da će već sada poduzeti sve potrebne mere i saznati kakve su namere osobe koja se šetala oko njihovog doma i da će se sve vrlo brzo srediti, jer svedoci smo da su imali brojne prepreke koje su veoma uspešno prevazišli.
Ne sumnjamo da će tako biti i ovaj put, te sve dok se njih dvoje drže zajedno nema razloga za brigu.