MilosPh
Svet

avgust 4, 2025 12:00

By

David Ćurčić zapanjen šta je Karleuša obukla, prvi put rekao da je prenaglašeno

Stajling Jelene Karleuše ponovo je postao tema dana – ovog puta na Kopaoniku, gde se pojavila u potpuno neočekivanom izdanju koje je šetače na trgu ostavilo bez reči. U srebrnim pantalonama, topu i futurističkom šeširu, Jelena Karleuša izgledala je kao da je sletela iz druge galaksije pravo na srpsku planinu.

Stajling Jelene Karleuše – Modni šou usred planine

Jelena je još jednom pokazala da njen modni izraz ne poznaje granice mesta ni prilike – njen stajling bio je sve, samo ne običan. Dok su ostali prolaznici birali patike i lagane letnje haljine, Karleuša je odabrala scenski nastup usred dana, i to na planinskom vazduhu.

Stajling Jelene Karleuše svet novine svet portal

MilosPh

Kreator David Ćurčić nije krio oduševljenje:

– Pa realno, Karleuša kad se pojavi, to nije samo outfit, to je šou. Izgleda kao da je stigla iz budućnosti ili druge galaksije, ali sve joj nekako stoji. Možda za nekoga jeste prenaglašeno, ali za nju je to normalno.

Stajling Jelene Karleuše svet novine svet portal

MilosPh

Stajling Jelene Karleuše još jednom je bio više od garderobe – to je bila poruka, umetnost, i šou za sebe. I dok se mnogi pitaju da li je preterala, jedno je sigurno – svi su gledali samo nju. A to, u njenom slučaju, i jeste poenta.



AUTOR: Svet

IZVOR: David Ćurčić

FOTO: MilosPh