

Danijela Dimitrovska u miniću na Marakani: muškarci zanemeli kada je prekrstila noge
Poznata manekenka i voditeljka Danijela Dimitrovska sinoć je na stadionu „Rajko Mitić“ podigla atmosferu na tribinama, i to ne navijanjem već – izgledom.
U uskom miniću, Danijela je došla da prati utakmicu Srbija – Engleska, a njen stajling odmah je privukao pažnju prisutnih. Kada je sela na ogradu i prekrstila noge, muškarcima na tribinama, kako pišu domaći mediji, „pale su vilice“.
Atraktivna i prirodna
Danijela se odlučila za jednostavnu, a efektanu kombinaciju – crni minić i belu košulju. Sveden stajling još više je naglasio njenu prirodnu lepotu, a osmeh kojim je pozdravljala prijatelje na stadionu dodatno je osvojio publiku.
Fotografi su zabeležili trenutke kada je Dimitrovska, potpuno opuštena, sela na ogradu i prekrstila noge, što je izazvalo burne reakcije na društvenim mrežama.
Komentari pljušte
Snimci i fotografije sa Marakane ubrzo su preplavili internet. Dok jedni komentarišu da Danijela „izgleda bolje nego ikad“, drugi ističu da njena pojava zasenjuje i samu utakmicu.
– „Danijela grmi, prava dama!“ – samo je jedan od komentara koji se mogu pročitati na mrežama.
Lepa i uspešna
Danijela Dimitrovska godinama je među najtraženijim manekenkama sa naših prostora. Osim uspešne karijere na pisti, okušala se i kao voditeljka, a njen privatni život često je tema javnosti. Bez obzira na to, ona iznova dokazuje da svojim stilom i pojavom ume da privuče pažnju gde god da se pojavi.