svet

maj 21, 2013 14:30

By

Srpske manekenke inspiracija poznatih brendova!

IMG_2189-768x1024
Jovana Đokić i Dijana Raičević, modeli modne agencije „Forma Viva“ koje već neko vreme žive i rade u Milanu, ostvarile su veliki uspeh na italijanskom modnom tržištu. Jovana i Dijana koje su sarađivale sa poznatim brendovima poput Prade, Vivienne Westwood, Trussardi, Bluemarine, kažu da Srbija ima najlepše modele.
– Konkurencija je velika, ali modeli Forma Vive zaista mnogo rade na svetskim modnim tržištima poput Pariza, Njujorka, Tokija, Madrida i Milana.Česti dolasci scouting direktora velikog broja svetskih modnih agencija i uspeh naših devojaka u inostranstvu potvrđuju da je naša zemlja stekla status dobrog modnog tržišta za nova lica. Ne postoji univerzalna formula uspeha u svetu modelinga. Pored standardnih manekenskih predispozicija, veoma je važno da manekenka ima izgrađenu ličnost i harizmu koja je može izdvojiti od konkurencije – istakle su devojke.
Zbog prirode posla, Jovana i Dijana su često na putu i ističu značaj podrške za bavljenje modelingom.
– Podrška porodice i matične modne agencije predstavljaju veoma važan faktor na putu do uspeha – kažu manekenke.
Mlade srpkinje pridružile su se jatu srpskih manekenki koje godinama rade u svetskim modnim metropolama a otkrivene su u Forma Vivi poput Marine Bukvić, Aleksandre Vuković, Nataše Vojnović i mnogih drugih.
Jovana i Dijana pozvale su sve zainteresovane devojke i mladiće koji žele da se bave modelingom i ostvare internacionalnu karijeru na svetskoj modnoj sceni da dođu na kasting modne agencije Forma Viva koji će biti održan 26. maja u Beogradu u hotelu „Moskva“ sa početkom u 13h.

Pic-21-m
Autor: Life Content