
Aleksandra Kovač oduševila interpretacijom pesme Tome Zdravkovića (video)
Aleksandra Kovač je za novu epizodu“ serijala „Aleksandra peva narodnu muziku“ pozvala svog druga iz studentske klupe, muzičkog pedagoga i višestruko nagrađivanog harmonikaša Vladicu Miladinovića, da sa njom odsvira legendarnu pesmu Tome Zdravkovića, „Šta će mi život“ u beogradskom kultnom prostoru Dorćol Platz.
Pesmu je Toma napisao svojoj prijateljici Silvani Armenulić koja ju je izvela u TV seriji „Ljubav na seoski način“ i svojom vrhunskom interpretacijom se upisala u red najboljih interpretatora narodne muzike ovog podneblja.
Aleksandra posvetila pesmu jugu Srbije i selu Veliko Bonjince (video)
Aleksandra iz nedelje u nedelju ne prestaje da oduševljava publiku širom regiona svojim vrhunskim interpretacijama, pa je tako termin nedeljom u 12 sati, kada izlazi nova pesma serijala, sada mnogima rezervisan za uživanje u Aleksandrinom muziciranju!
Pesmu poslušajte ovde:
https://youtu.be/fQuNRa__6AM