svet

мај 8, 2015 23:00

By

Bojana Stamenov: Da pobedimo, pa nek ide život!

bojana-stamenov-facebook

Predstavnica Srbije Bojana Stamenov na „Evrosongu“ očekuje plasman u finale takmičenja i najviši mogući plasman. 

Povodom odlaska na „Pesmu Evrovizije“ u holu Radio-televizije Srbije večeras je održano druženje sa Bojanom, koja je otpevala svoju evrovizijsku pesmu Beauty never lies.

„Konačno je došlo vreme. Idemo u Beč u ponedeljak. Uzbuđena sam, srećna i ponosna. Daćemo sve od sebe. Ako bog da, da pobedimo, pa nek ide život“, rekla je Bojana.

„Najpre očekujem plasman u finale, a onda u finalu očekujem najviši mogući plasman, ili ti negde pri vrhu“, rekla je srpska predstavnica.

Vidno uzbuđena, Bojana je dodala da se posle takmičenja nada novim saradnjama, kao i da je ovo veliki korak u njenoj karijeri.

Ovogodišnja „Pesma Evrovizije“ biće 60. po redu i održaće se u Beču. Prvo polufinale zakazano je za 19. maj, drugo polufinale za 21. maj, a finale za 23. maj.


IZVOR: rts.rs

FOTO: facebook