
Dara Bubamara: Stvarno je neki đavo ušao na estradu i u ljude!
Nastup u emisiji „Fantastic show“ doveo je Daru Bubamaru na sve naslovne strane domaćih medija. Izazovna koreografija koja čak podseća na simulaciju seksa dovela je do toga da je publika osuđivala pevačicino ponašanje, ali ona kaže da to može samo da bude slatko.
„Možda sam to malo svesno uradila, ali to može samo da bude slatko, jer ja ne mogu da izgledam vulgarno, takav sam tip žene i nikada nisam prolazila na taj neki seksipil, nego na pesme.“
Za emisiju „Exkluziv“ rekla je i da je ovom pesmom uradila sebi odličan marketing.
„Mislim da sam ovom pesmom sebi napravila dobar marketing. Pesma je dosta koštala, ali pokazala sam šta znam svima, i novinarima i ljubomarnim kolegama kojima sam pevala„, i dodala da je možda ova kriza uticala na njene zavidne kolege koje na sve načine pokušavaju da privuku pažnju.
„Stvarno je neki đavo ušao na estradu i u te ljude. Stvarno su svi prolupali. Da li je to ta kriza ili nešto drugo, ne znam, ali nikada nije bilo više pljuvačine.“
Autor: Bobana Živanović, Life Content
Foto: Facebook