svet

март 30, 2015 16:07

By

Dekoltirana i zelena Rijana ukrala šou Tejlor Svift

Rihanna leaving Il Ristorante di Giorgio Baldi in Santa Monica **NO DAILY MAIL SALES**
Na dodeli nagrada „iHeartRadio“ u Los Angelesu najviše pažnje su privukle neukrotiva Rijana u upečatljivom zelenom krznenom kaputu i čizmama marke Versaće i Tejlor Svift koja je osvojila najviše nagrada.

Iako je Sviftova imala pune ruke nagrada, Rijana je odećom i novim singlom koji obiluje sočnim psovkama ipak bila zvezda broj 1.
Stars pose in the 2015 iHeartRadio Music Awards Press Room

Ona se pojavila u drečavo zelenom krznenom kaputu, visokim čizmama i odvažnim dekolteom 27-godišnja pevačica izvela je svoj novi singl ‘B**** Better Have My Money‘.

Eksplicitni stihovi puni psovki čak su i od voditelja Džejmija Foksa izmamili sočan komentar kako je zločesta devojka sa Barbadosa opakim jezikom opet ukrala svu pažnju publike.
Njen nastup bio je čak 20 puta cenzurisan tokom televizijskog prenosa. Ipak, Rijanini obožavaoci bili su oduševljeni modnim odabirom i šou programom u kome helikopter završio na pozornici.

Rihanna leaving Il Ristorante di Giorgio Baldi in Santa Monica **NO DAILY MAIL SALES**

Nastup je ostavio isnažan utisak na Naomi Kembel koja je objavila fotku na Instagramu.
http://instagram.com/p/01z__Yo5hx/?taken-by=iamnaomicampbell


IZVOR: Agencije

FOTO: Getty/Splash