

Drugarima na dar: Ivana Maksimović, Aleksa Jelić i Željko Vasić sa mališanima na Porodičnom sajmu!
Ivana Maksimović, Aleksa Jelić i Željko Vasić u subotu u 12 časova otvoriće 7. Porodični sajam. Ova manifestacija odvijaće se u znaku prikupljanja pomoći za najmladje na platou ispred Ušće Shopping Centra, gde će paralelno sa Sajmom biti održana humanitarna akcija Veliko srce „Drugarima na dar“.
U saradnji sa humanitarnom karticom Veliko srce i PU „Dr Sima Milošević“ iz Zemuna, tokom celog vikenda, koliko traje Sajam, prikupljaće se sva neophodna sredstva za dalji nastavak školske godine pod pokroviteljstvom Sekretarijata za dečiju zaštitu.
„Mislim da je jako važno da svako od nas da svoj doprinos, kako bismo mališanima iz Obrenovca i ostalih ugroženih područja što pre vratili osmeh na lice. Sigurna sam da će Beograđani iskoristiti Sajam ne samo da nešto kupe, već i da budu humani i ukažu pomoć sugrađanima koji su ostali bez krova nad glavom“, izjavila je naša poznata sportistkinja Ivana Maksimović.
„I sam sam otac, i nema toga što ne bih učinio za jedan dečiji osmeh. Raduje me to što smo prethodnih dana pokazali koliko smo složni, ali nema stajanja. Idemo dalje, vidimo se na Porodičnom sajmu“, poručio je Vasić.
Autor: Life Content