
Đurić: Vučić ima pogrešnu informaciju, dugovi Partizana su manji
Prvi potpredsednik Vlade Aleksandar Vučić pričao je o višemilionskim dugovima naša dva najveća fudbalska kluba. Nije tajna da Crvena zvezda duguje 50 miliona evra, ali je Vučić u izjavi za RTS pomenuo i vrlo lošu finansijsku situaciju Partizana, koja se kosi sa izveštajuma koji stižu iz Humske.
Tako je naglasio da je dug crno-belih 25, 30 ili 35 miliona, kako je istakao, „ne zna ni on sam“. Međutim, u izjavi za sportal Dragan Đurić, predsednik Partizana, kaže da se radi o znatno manjoj cifri i da će javnost uskoro imati priliku u to da se uveri.
– Informacija nije tačna. Mislim da je gospodin Aleksandar Vučić dobio pogrešnu infomaciu. Ne samo da Partizan duguje znatno manju cifru, nego višestruko manju. Pročitajte više o tome OVDE.
Izvor: Sportal.rs
Foto: Tanjug