

Grand produkcija o navodima u vezi sa Darkom Kostićem: Nemamo sazanja o nemilom događaju
Nakon što se u medijima pojavila vest da je kreator Darko Kostić navodno pokušao da siluje dečaka, a nakon toga nestao, oglasila se saopštenjem i press služba „Grand produkcije“:
„Niko iz Grand produkcije, niti od čelnika, niti od producenata emisije ‘Neki novi klinci’ nema sazanja o nemilom događaju, koji se opisuje u medijima. Nikada se nijedno dete, niti roditelj nama nije žalio da ima bilo kakav problem. O svim navodima vezanim za ovaj slučaj saznali smo jutros, iz medija“, piše u saopštenju.
Podsetimo, jedan petnaestogodišnjak prijavio je policiji da ga je poznati kreator seksualno uznemiravao, a onda pretukao zbog čega ga je prijavio policiji.
Sve se odigralo u Darkovom stanu na Novom Beogradu gde je dečak, inače učesnik muzičkog takmičenja „Neki novi klinci“, došao na slikanje za jedan magazin. Kada nije imao pare da plati slikanje, kreator mu je naredio da se skine kako bi se mazili, a kada je to odbio on ga je navodno udario.
Dečak je jedva uspeo da pobegne i sve prijavi policiji. Međutim, od tog trenutka Darku Kostiću se gubi svaki trag. Policija i dalje traga za njim.
https://svet-scandal.rs/arhiva-brojeva/kupite-scandal-luna-uhapsena-u-zadruzi-cetiri-sata-je-ispitivali-u-policijskoj-stanici-u-staroj-pazovi-sasa-popovic-od-septembra-nista-vise-nece-biti-isto-video/