

Jana i Seka se POSVAĐALE oko ovoga! Evo ZAŠTO nisu razgovarale!
Skoro niko ne zna da su Jana i Seka Aleksić godinama bile u svađi i da nisu govorile! Obe su gledale da se ne sreću i mimoilaze na veseljima, nastupima, po emisijama ili na aerodromima jer, kako nam izvori prenose, nisu mogle očima da se gledaju.
Jana i Seka se posvađale!
– Mnogi nisu nikad ni saznali da Seka i Jana ne govore jer su se obe trudile da se to ne primeti – objašnjava nam izvor SCANDALA! i dodaje:
– Prosto su htele da zaobiđu priču o tome i sa ostalim kolegama, ali i sa medijima. Međutim, Jana je nedavno rešila da sa svima izgladi probleme i konflikte, pa je načinila prvi korak i javila se Seki s namerom da sve loše ostane iza njih što se i desilo – završava izvor, a evo kako je Jana objasnila tu situaciju:
– Što se tiče Seke Aleksić, ona i ja smo u odličnim odnosima. Tu je bilo došlo do nesporazuma kada je ona snimila pesme, koje su prvenstveno meni bile namenjene. Ali nas dve smo to odmah rešile – rekla je Jana za SCANDAL! i dodala:
– Ona tu ništa nije kriva, čak je najviše kriv onaj ko je ponudio pesmu i meni i njoj – zaključila je Todorovićeva.