svet

decembar 17, 2014 17:08

By

Kemal Monteno: U bolnici mi je najviše nedostajala ženina kuhinja

kemal-monteno

Legendarni kanautor je prvi put nakon otpuštanja iz bolnice izašao s prijateljima. Trenutno se privikava na novi režim ishrane i menja svoje dosadašnje navike.
Ponovno sam sa svojom familijom i već sam zdraviji. Polako se vraćam u normalu„, kaže Kemal Monteno.

Osim familije Kemal kaže da mu je nedostajo njegov krevet, miris doma i suprugina kuhinja pa sad, kako kaže, uživa.

Ovoga vikenda sam, prvi put od izlaska iz bolnice, izašao. S prijateljima sam svratio do restorana koji je blizu mojeg doma. Malo sam prošetao po nasipu i nadisao se svežeg vazduha„, tvrdi Monteno i dodaje:

Pridržavam se svega što su mi rekli u bolnici. Lekari su mi dali ‘domaći zadatak’ pa sad nema zafrkancije. Žena Branka i ćerka Adrijana paze kad trebam da popijem lekove. Inače ne volim pravila i volim da ih kršim, pa tu i tamo pokleknem te pojedem nešto što ne bih smeo, poput jagnjetine„, iskren je boem iz Sarajeva.

Izvor: 24 sata
Foto: Life Content