svet

oktobar 1, 2012 12:05

By

Ko nema sreće u ljubavi…: Ana Nikolić osvojila džekpot u Monte Karlu!


Ana Nikolić odmarala se na Azurnoj obali i u Marbelji. Posle raskida veridbe sa crnogorskim biznismenom Draganom Tomovićem pevačica se povukla iz javnosti i posvetila sebi. Zbog toga je petnaest dana letovanja provela sama. Turbulentan period u ljubavi u potpunosti je zaboravila i prepustila se uživanju u mondenskoj kneževini Monako. Boravak u Monte Karlu osim po odličnom provodu i šopingu Ana će pamtiti i po džekpotu od 10.000 evra koji je osvojila u kazinu.

„Ne bih se složila sa izrekom da ko nema sreće u ljubavi, ima u kocki. Moj ljubavni život je savršen. Uživam u samoći i vremenu koje posvećujem sebi. Pre bih rekla da je ovo početnička sreća“, priča Ana.
Pare se nisu dugo zadržale u njenom novčaniku, kako su došle, tako su i otišle. Nove krpice, cipele i tašne, a sve s potpisom vrhunskih kreatora, poprilično koštaju.
„O novcu nikada ne govorim javno. Važno je da sam se u Beograd vratila srećna i spremna za turneju po dijaspori i nastup, gde će se prikupljati novac za osmogodišnju devojčicu Milicu Jovanović“, kaže Ana.


izvor: Kurir